UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odezwali się abstynenci... Polacy są drudzy po Rosjanach pijący bez umiaru... w Szwecji nawet na drożdżach wprowadzono info. że alkohol szkodzi...
Odezwali się abstynenci... Polacy są drudzy po Rosjanach pijący bez umiaru... w Szwecji nawet na drożdżach wprowadzono info. że alkohol szkodzi...