UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odezwali się abstynenci... Polacy są drudzy po Rosjanach pijący bez umiaru... w Szwecji nawet na drożdżach wprowadzono info. że alkohol szkodzi...


Anuluj