UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zostawcie Ryszarda w spokoju, po co drwić z człowieka w takiej sytuacji życiowej ? Zapominacie że to Honorowy Obywatel Elbląga ? Ma dla naszego miasta ogromne zasługi, jakie ? nie wiem, ale pewnie napisano to w protokole Rady Miasta z 2002 roku.

Cenzor 44