Wybrany wątek opinii

Po co kolejne klocki, w których i tak 80% mieszkań będzie stała pusta?
(2025.09.29)
A gdzie stoi 80% mieszkań pusto? Są ludzie, którzy pracują i zarabiają i kupują mieszkania.
(2025.09.29)
Powrót do komentarzy