A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kazik - Parking jest, tylko ludzie są tak lenieibze nawet 500 metrów nie przejdą piechotą, rowerem nie jeździ się po chodbikach, policja powinna karać rowerzystów jeżdżących po chodnikach, jak i tych na hulajnogach co jeżdżą z nie dozwolona prędkością.
@Blurp, blurp - "Pogoda nie sprzyja takiej inwestycji", ale inwestycja zakończona, więc pogoda już nie przeszkadza. Wszystkie baseny "odkryte" w Polsce są bez sensu? Porażka? to chyba twoje imię. Zapytaj zadowolonych użytkowników. A ty jak zwykle narzekasz, nic nowego, taki charakter, a niekiedy misja.
@all - I bardzo dobrze