UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kazik - Parking jest, tylko ludzie są tak lenieibze nawet 500 metrów nie przejdą piechotą, rowerem nie jeździ się po chodbikach, policja powinna karać rowerzystów jeżdżących po chodnikach, jak i tych na hulajnogach co jeżdżą z nie dozwolona prędkością.

DDR

Anuluj