Wybrany wątek opinii
Ten basen to porażka. Raz, że pogoda nie sprzyja takiej inwestycji, drugie, że przedszkolaki są za niskie, by móc korzystać z basenu - placyk wodny jest dla 3 latków. Poza rurami, na których można łatwo doznać kontuzji nie ma tam niczego, czego nie ma w basenie pod dachem a nawet jest mniej. Wystarczyło rozbudować dolinkę, robiąc z niej aquapark, jak w Redzie, czy taki basen jak np. wKrakowie, czy Wrocławiu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@Blurp, blurp - "Pogoda nie sprzyja takiej inwestycji", ale inwestycja zakończona, więc pogoda już nie przeszkadza. Wszystkie baseny "odkryte" w Polsce są bez sensu? Porażka? to chyba twoje imię. Zapytaj zadowolonych użytkowników. A ty jak zwykle narzekasz, nic nowego, taki charakter, a niekiedy misja.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3