Wybrany wątek opinii

ile ta wejściówka kosztowała? 30 zł, czyli przychód sięgnął niebagatelnych 2 mln zł, więc przy kosztach na poziomie 50 % zysk brutto z działalności operacyjnej zamknął się w okolicach 1 mln zł, więc jak nie bedzie trzeba robić remontów za 100 lat park sie zwróci; )
(2025.09.19)
Słyszałem opinię osoby bliskiej basenowi, że inwestycja była zrealizowana z pieniędzy unijnych i przez 5 lat ceny muszą być śmieszno niskie ceny, póżniej ceny wzrosną
all (2025.09.19)
A kto powiedział że inwestycja miejska ma przynosić zysk. tego typu obiekty mają cieszyć mieszkańców dawać im poczucie komfortu które stwarza miasto w którym żyją pracujący płacą podatki. Inwestycja trafiona pomimo tego że wykorzystywana jedynie przez 3 m-ce w roku
(2025.09.20)
@all - I bardzo dobrze
(2025.09.22)
Powrót do komentarzy