Wybrany wątek opinii
ile ta wejściówka kosztowała? 30 zł, czyli przychód sięgnął niebagatelnych 2 mln zł, więc przy kosztach na poziomie 50 % zysk brutto z działalności operacyjnej zamknął się w okolicach 1 mln zł, więc jak nie bedzie trzeba robić remontów za 100 lat park sie zwróci; )
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Słyszałem opinię osoby bliskiej basenowi, że inwestycja była zrealizowana z pieniędzy unijnych i przez 5 lat ceny muszą być śmieszno niskie ceny, póżniej ceny wzrosną
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
A kto powiedział że inwestycja miejska ma przynosić zysk. tego typu obiekty mają cieszyć mieszkańców dawać im poczucie komfortu które stwarza miasto w którym żyją pracujący płacą podatki.
Inwestycja trafiona pomimo tego że wykorzystywana jedynie przez 3 m-ce w roku
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@all - I bardzo dobrze
Do moderacji
Odpowiedz
1
0