Wybrany wątek opinii

Brak parkingów !!! Zawalidrogi na poboczach i chodnikach !!! brak ścieżki rowerowej przy moniuszki !!! Chodnik wąski i jeszcze hulajnogi i rowery chodnikiem także królewiecką !!!!!..... Uśmiechnięty Elbląg
Kazik (2025.09.19)
@Kazik - Parking jest, tylko ludzie są tak lenieibze nawet 500 metrów nie przejdą piechotą, rowerem nie jeździ się po chodbikach, policja powinna karać rowerzystów jeżdżących po chodnikach, jak i tych na hulajnogach co jeżdżą z nie dozwolona prędkością.
DDR (2025.09.21)
Powrót do komentarzy