19
11.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mos i MOSiR to dwie różne rzeczy
Marsz do szkoły won z interne (2025.09.11)
Uśmiecham się co chwila do rozpuku, szczególnie z takich trollików jak Ty. Brak słów
(2025.09.11)
Już jojczą ludzie którzy jak potrzeba robią za wycieraczkę w PIS
(2025.09.11)
Po co ten ferment, wchodzą dwa eventy ze swoimi światłami, bone tym czasie nie ma oświetlenia na hali, jest zdjęte bo trwa montaż nowego, koncert czy tam kabaret to jest wejść i wyjść, mecz organizacyjnie jest wymagający, bo jest live w TV. To wymaga innego oświetlenia, które właśnie będzie montowane. Oczywiście zaraz będzie dym że jak kabarety mogą sobie zrobić light to i na mecz się da i tu proponuje się nie mądrzyć, przygotowania hali do meczu trwają min 3 dni, już raz dziewczyny u nas miały finał, mało kto z kibiców zwrócił uwagę co było zamontowane pod sufitem naszej hali, tego się nie da zrobić nawet w trzy doby, więc taki Sebek zamiast tone artykule podkreślić to aferę kręci jakby za to Pulitzera miał dostać. Naprawdę można było to w dwóch zdaniach napisać, ale z faktami a nie z własną NNNAAADDDinterpretacją, godną nie Pulitzera a raczej Ulitzera.
Pasłęk.Elbląg.Malbork jeste (2025.09.11)
Tyle lat czekania a jak już grają w pucharach to tylko na wyjeździe.... słabo dla wszystkich kibiców którzy przychodzą na mecze i kibicują.
(2025.09.11)

info

1  
  1
A wystarczyło rozpisać przetarg 2-3 miesiące i remont przypadłby na VII-VIII, czyli w "martwym" dla hali okresie.
Puzon (2025.09.11)

info

4  
  1
2 - 3 miesiące wcześniej miało oczywiście być
Puzon (2025.09.11)

info

2  
  1
@Pasłęk.Elbląg.Malbork jeste - O swoich wypocinach napisałeś. Cały pseduo angielski wywód na "Ulizera", a czego się spodziewałeś? NNNAAAAADbudowany
(2025.09.11)
Jak zwykle ktoś planujący modernizację oświetlenia zawalił z planowaniem! Od dawna było wiadomo, że oświetlenie w hali jest za słabe dla transmisji TV.
(2025.09.12)

info

0  
  0