Wybrany wątek opinii
Były Dni Elbląga I Swieto Chleba? To czego wy jeszcze chcecie? Niedługo będzie moja rolka jak to jest super w tej mieścinie :) uśmiechać się, siema
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Uśmiecham się co chwila do rozpuku, szczególnie z takich trollików jak Ty. Brak słów
Do moderacji
Odpowiedz
1
3