Wybrany wątek opinii

Były Dni Elbląga I Swieto Chleba? To czego wy jeszcze chcecie? Niedługo będzie moja rolka jak to jest super w tej mieścinie :) uśmiechać się, siema
(2025.09.11)
Uśmiecham się co chwila do rozpuku, szczególnie z takich trollików jak Ty. Brak słów
(2025.09.11)
Powrót do komentarzy