UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle ktoś planujący modernizację oświetlenia zawalił z planowaniem! Od dawna było wiadomo, że oświetlenie w hali jest za słabe dla transmisji TV.


Anuluj