UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle lat czekania a jak już grają w pucharach to tylko na wyjeździe.... słabo dla wszystkich kibiców którzy przychodzą na mecze i kibicują.
Tyle lat czekania a jak już grają w pucharach to tylko na wyjeździe.... słabo dla wszystkich kibiców którzy przychodzą na mecze i kibicują.