UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle lat czekania a jak już grają w pucharach to tylko na wyjeździe.... słabo dla wszystkich kibiców którzy przychodzą na mecze i kibicują.


Anuluj