Wybrany wątek opinii
Po co ten ferment, wchodzą dwa eventy ze swoimi światłami, bone tym czasie nie ma oświetlenia na hali, jest zdjęte bo trwa montaż nowego, koncert czy tam kabaret to jest wejść i wyjść, mecz organizacyjnie jest wymagający, bo jest live w TV. To wymaga innego oświetlenia, które właśnie będzie montowane. Oczywiście zaraz będzie dym że jak kabarety mogą sobie zrobić light to i na mecz się da i tu proponuje się nie mądrzyć, przygotowania hali do meczu trwają min 3 dni, już raz dziewczyny u nas miały finał, mało kto z kibiców zwrócił uwagę co było zamontowane pod sufitem naszej hali, tego się nie da zrobić nawet w trzy doby, więc taki Sebek zamiast tone artykule podkreślić to aferę kręci jakby za to Pulitzera miał dostać. Naprawdę można było to w dwóch zdaniach napisać, ale z faktami a nie z własną NNNAAADDDinterpretacją, godną nie Pulitzera a raczej Ulitzera.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Pasłęk.Elbląg.Malbork jeste - O swoich wypocinach napisałeś. Cały pseduo angielski wywód na "Ulizera", a czego się spodziewałeś? NNNAAAAADbudowany
Do moderacji
Odpowiedz
0
0