UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale z czym wy macie problem? Ktoś został zdegradowany, może chciał, może się nie nadawał. Ktoś został awansowany, może ma potencjał. Po co od razu snuć teorie spiskowe albo wyrokować ze się nie nadaje, że się nie zna? Jak to mówiła Joasia Kołaczkowska- byłeś? widziałeś? Zluzujcie gacie, zawiść i zazdrość piękności i zdrowiu szkodzi; )
Cocosh