Skończyła się pewna epoka...

87
04.09.2025
Skończyła się pewna epoka...
(fot. Szymon Urbaniak)
Ten adres w Elblągu znali chyba wszyscy, nie tylko taksówkarze. Po 31 latach działalności do historii przeszła.... Sandra przy ul. Ogólnej. Budynek zdobi nowy szyld, ale to tylko reklama, a nie określenie nowej działalności w tym miejscu. Szyld – jak twierdzi właściciel firmy – narobił sporo zamieszania. A sam budynek przechodzi remont. Co tu teraz będzie?

- Znam się z właścicielem budynku, w ramach naszej współpracy przekazałem mu deski na remont dachu, w zamian mogłem zamontować swój reklamowy szyld. Wszyscy o tym teraz mówią, z kimkolwiek nie rozmawiam, bo skojarzenia nasuwają się automatycznie. Klientów od tego nie przybyło, ale szum wokół tej sprawy jest spory i pewnie zaprocentuje w przyszłości, a o to chodzi – mówi pan Łukasz, właściciel firmy, który wybrał budynek po Sandrze na promocję swojej działalności.

Skojarzenia zostawiamy Czytelnikom, a z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że Sandra – czyli miejsce znane wielu przedstawicielom płci brzydszej – działała w Elblągu przy ul. Ogólnej przez 31 lat, będąc jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc nocnego życia miasta. Obecnie trwa tu remont, po którym – jak nas zapewnił właściciel budynku, pan Przemysław - powstaną tu lokale do wynajęcia na różnego rodzaju działalność.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"powstaną tu lokale do wynajęcia na różnego rodzaju działalność" - wciąż jest więc szansa, że częściowo wróci to co było.
ja_nie_wiem_co_tam_było (2025.09.04)

info

85  
  5
Był "bałagan", jest bałagan, . a co będzie, kto to wie? A wystarczyło zalegalizować "bałagany", pobierać podatki i byłby porządek. Ale w ciemnogrodzie, gdzie bułkę przez bibułkę, a "pento" gołą ręką; to nie przejdzie przecież.
(2025.09.04)

info

48  
  10
A wystarczyło wniosek do KPO złożyć.
(2025.09.04)
Elbląg to upadła mieścina... - jak już upadł SALUN i BANK na 1 Maja - to co to za miasto. Nawet na Dzikim Zachodzie w każdej mieścinie te dwie instytucje to była podstawa.
DS. (2025.09.04)
A zlikwidowano zupełnie czy gdzieś się przenieśli?
zainteresowany1236 (2025.09.04)
A. co tam było, bo nie rozumiem? Sandra jest wyzej, nad jarem, chyba jakiś sklep
Kqrkekek (2025.09.04)
Artykuł i red dotykają mulistego dna bajora żenady.
(2025.09.04)

info

42  
  24
Poznałem ta żonę. Cudowna kobieta. Nie rozumiem tylko skąd znało ją tyłu facetów na miescie.
(2025.09.04)

info

77  
  5
Ile nasienia musieli wywiesc na taczkach...
Krycha na emeryturze (2025.09.04)

info

28  
  7
Też jest czego żałować.....
(2025.09.04)

info

13  
  11