UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Był "bałagan", jest bałagan, . a co będzie, kto to wie? A wystarczyło zalegalizować "bałagany", pobierać podatki i byłby porządek. Ale w ciemnogrodzie, gdzie bułkę przez bibułkę, a "pento" gołą ręką; to nie przejdzie przecież.


Anuluj