UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to upadła mieścina... - jak już upadł SALUN i BANK na 1 Maja - to co to za miasto. Nawet na Dzikim Zachodzie w każdej mieścinie te dwie instytucje to była podstawa.
DS.
Elbląg to upadła mieścina... - jak już upadł SALUN i BANK na 1 Maja - to co to za miasto. Nawet na Dzikim Zachodzie w każdej mieścinie te dwie instytucje to była podstawa.
DS.