UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to upadła mieścina... - jak już upadł SALUN i BANK na 1 Maja - to co to za miasto. Nawet na Dzikim Zachodzie w każdej mieścinie te dwie instytucje to była podstawa.

DS.

Anuluj