UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tutaj masz link do informacji prasowej PGE z 20 kwietnia 2023: www.gkpge.pl/grupa-pge/dla-mediow/komunikaty-prasowe/korporacyjne/oersted-i-pge-wybraly-siemens-gamesa-jako-dostawce-turbin-dla-jednego-z-etapow-morskiej-farmy-wiatrowej-baltica Kto wtedy rządził bo coś nie mogę sobie przypomnieć? Czy nie przypadkiem PiS? No popatrz brali od złego Niemca Siemensa.
mieszczuch