A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rudzielec
@Historyk emblonski - Drogi "Chisteryku Emblonski"! Najpierw każesz pisać miast o "zbrodniach nazistowskich", to o "zbrodniach niemieckich nazistów"! A zaraz w następnym zdaniu piszesz, że "... wiadomo naziści to Niemcy... "!!!! Bełkot, Mój Drogi, bełkot!!! Julian Tuwim był napisał taki wierszyk zatytułowany "Śmierdziel". Zacytuję jeno ostatnią zwrotkę tego uroczego utworu: "... z tego morał się wywodzi dla wielu - nie protestuj, gdy sam smrodzisz, Śmierdzielu... " Uśmiechy dla Czytelników PortEL-u.
A SOWIECI NAS WYZWOLILI..... Prezydenda sciga Putin a gwiazda czerwona na Agrikoli lśni w elblążkowie... , . Jak wsadził czerwoną zarazę w 45,tak do tej pory trwa.....
@Historyk emblonski - "Nie zbrodni nazistowskich tylko powinno być zbrodni niemieckich nazistów" - Powinno być zbrodnie szalonych prawicowców. To prawica sprawiła nam: Prohibicję i rozwój światowej gangsterki na niewyobrażalną skalę, Franko, Duce, Hitlera - i to wszystko z ogromnym poparciem "duchownych" No, ale do kościoła chodzą przynajmniej...
"a gwiazda czerwona na Agrikoli lśni" - zlikwidujemy tą jedną, oni tysiąc bo tacy są - warto cudaku?
@Kołomyjki historii - Przez jakis czas w Elblagu zabraklo pułkownika w nowych wydawnych dowodach była ulica Stanisława Dabka. Zwrocilem na to uwage radnych Rady miasta bo zabrakło Pułkownika.