UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Historyk emblonski - Drogi "Chisteryku Emblonski"! Najpierw każesz pisać miast o "zbrodniach nazistowskich", to o "zbrodniach niemieckich nazistów"! A zaraz w następnym zdaniu piszesz, że "... wiadomo naziści to Niemcy... "!!!! Bełkot, Mój Drogi, bełkot!!! Julian Tuwim był napisał taki wierszyk zatytułowany "Śmierdziel". Zacytuję jeno ostatnią zwrotkę tego uroczego utworu: "... z tego morał się wywodzi dla wielu - nie protestuj, gdy sam smrodzisz, Śmierdzielu... " Uśmiechy dla Czytelników PortEL-u.

figlarny stefek