Wybrany wątek opinii

Nie zbrodni nazistowskich tylko powino być zbrodni niemieckich nazistów. Bo jak wiadomo naziści, hitlerowcy to NIEMCY! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Niedługo będzie że to Polska wywołała 2 wojnę światową i całe zło tego świata.
Historyk emblonski (2025.08.31)
@Historyk emblonski - Drogi "Chisteryku Emblonski"! Najpierw każesz pisać miast o "zbrodniach nazistowskich", to o "zbrodniach niemieckich nazistów"! A zaraz w następnym zdaniu piszesz, że "... wiadomo naziści to Niemcy... "!!!! Bełkot, Mój Drogi, bełkot!!! Julian Tuwim był napisał taki wierszyk zatytułowany "Śmierdziel". Zacytuję jeno ostatnią zwrotkę tego uroczego utworu: "... z tego morał się wywodzi dla wielu - nie protestuj, gdy sam smrodzisz, Śmierdzielu... " Uśmiechy dla Czytelników PortEL-u.
figlarny stefek (2025.08.31)
@Historyk emblonski - "Nie zbrodni nazistowskich tylko powinno być zbrodni niemieckich nazistów" - Powinno być zbrodnie szalonych prawicowców. To prawica sprawiła nam: Prohibicję i rozwój światowej gangsterki na niewyobrażalną skalę, Franko, Duce, Hitlera - i to wszystko z ogromnym poparciem "duchownych" No, ale do kościoła chodzą przynajmniej...
Netkot (2025.09.01)
Powrót do komentarzy