UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Historyk emblonski - "Nie zbrodni nazistowskich tylko powinno być zbrodni niemieckich nazistów" - Powinno być zbrodnie szalonych prawicowców. To prawica sprawiła nam: Prohibicję i rozwój światowej gangsterki na niewyobrażalną skalę, Franko, Duce, Hitlera - i to wszystko z ogromnym poparciem "duchownych" No, ale do kościoła chodzą przynajmniej...
Netkot