Wybrany wątek opinii

Zburzyć wszystkie pomniki natychmiast ! Wasz kibol prezydent tak sobie życzy bo inaczej veto !
(2025.08.31)
skończ z tą nienawiścią plującą dookoła
(2025.08.31)
To Nawrocki pluje
(2025.08.31)
Kibol wszystko opluje
(2025.08.31)
To nie jest nienawiść - wcale. To czysta miłość obłudniku.
Netkot (2025.09.01)
Powrót do komentarzy