UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Czy potrzebny jest lepszy kabaret, jak ten najdroższy w powojennej historii w naszym regionie, - wydano setki milionów, zaplanowano 880 mln, ,na budowę portu w Elblągu które uległy potrojeniu I dzisiaj oscylują w granicach 2- 2,5 mld. - zrobiono historyczny przekop, falochrony wejściowe, ,wyspę jako eco ' rekompensatę dla Natura ' 2000,która w protestach blokowała też budowę, uregulowano rzekę, ale tylko do punktu P1- od tego punktu UM w Elblągu przejął budowę portu a właściwie jego zaniechanie. Nie wykonano żadnych planow, nie przyjęto żadnych propozycji rządowych (100 mln) na wykonanie niezbędnych inwestycji - pogłębienia toru, wykonanie obrotnicy, modernizację nabrzeży- UM przeprowadził również referendum o tym czy port ma być miejski czy rządowy - jest a raczej był to zabieg, by chronić decydentów wstrzymujących jego budowę - przy wydaniu tak ogromnych funduszy I wstrzymanie ukończenia tego zadania nie chciałbym być w skorze tych, którzy tego dokonali, bo rzadko kabaret ma swój finał w więzieniu.
Łowca skór