UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na inwestycje troszkę, reszta dla ludzi, ale ludzi z pis. Dla obywatela podwyżki cen co tydzien... zapomniałeś już. Ale teraz Polskę do dołka już zakopiecie (najpierw wydoicie).
Na inwestycje troszkę, reszta dla ludzi, ale ludzi z pis. Dla obywatela podwyżki cen co tydzien... zapomniałeś już. Ale teraz Polskę do dołka już zakopiecie (najpierw wydoicie).