UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na inwestycje troszkę, reszta dla ludzi, ale ludzi z pis. Dla obywatela podwyżki cen co tydzien... zapomniałeś już. Ale teraz Polskę do dołka już zakopiecie (najpierw wydoicie).


Anuluj