25
01.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@miku - A co u nas się wali?. Inflacja za PiS 18.5 na 2.9 na za PO cukier z 9 pln. na 1.45,paliwo po 5,75 z 8.9.Przestań oglądać zagraniczne stacje TV słuchać Radio Ma ryja, Państwo się rozwija a ludziom żyję się dostatniej
lobo 51 (2025.08.02)
Chcesz powiedzieć ze Rząd decyduje po ile restaurator sprzedaje fląderkę czy kebaba, chyba nie. Mamy kapitalizm i ceny są wolnorynkowe. Kiedy ostatnio byleś nad morzem, do knajpy kolejka 2 h o parkingu zapomnij, na piasku kocyk przy kocyku, ludzi widać stać i nie narzekają. A że drogo można jeszcze nie jeść. Biedronki są wszędzie Jak ci za drogo to zmień pracę na bardziej płatną.
lobo51 (2025.08.02)
@Stalin - Przytoczyłeś fakty. I dzięki ci za to. Jednak kciuków więcej dostałeś w dół, niż na odwrót. Poziom sprania mózgów 90°C z wybielaczem. Dzieje się dokładnie to co przewidział jegomość ze zdjęcia...
(2025.08.03)
Nad morzem w Polsce też nikt nie chce wypoczywać wolą Hiszpanię Turcję czy Grecję
(2025.08.03)

info

1  
  1
Ale wiadomość! A co nas to obchodzi, to problem ruskich. Napadli na Ukrainę, to mają za swoje - teraz nikt ich u siebie nie chce, kiszą się we własnym smrodzie.
(2025.08.04)

info

1  
  1