UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcesz powiedzieć ze Rząd decyduje po ile restaurator sprzedaje fląderkę czy kebaba, chyba nie. Mamy kapitalizm i ceny są wolnorynkowe. Kiedy ostatnio byleś nad morzem, do knajpy kolejka 2 h o parkingu zapomnij, na piasku kocyk przy kocyku, ludzi widać stać i nie narzekają. A że drogo można jeszcze nie jeść. Biedronki są wszędzie Jak ci za drogo to zmień pracę na bardziej płatną.
lobo51