UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chcesz powiedzieć ze Rząd decyduje po ile restaurator sprzedaje fląderkę czy kebaba, chyba nie. Mamy kapitalizm i ceny są wolnorynkowe. Kiedy ostatnio byleś nad morzem, do knajpy kolejka 2 h o parkingu zapomnij, na piasku kocyk przy kocyku, ludzi widać stać i nie narzekają. A że drogo można jeszcze nie jeść. Biedronki są wszędzie Jak ci za drogo to zmień pracę na bardziej płatną.
lobo51