UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chcesz powiedzieć ze Rząd decyduje po ile restaurator sprzedaje fląderkę czy kebaba, chyba nie. Mamy kapitalizm i ceny są wolnorynkowe. Kiedy ostatnio byleś nad morzem, do knajpy kolejka 2 h o parkingu zapomnij, na piasku kocyk przy kocyku, ludzi widać stać i nie narzekają. A że drogo można jeszcze nie jeść. Biedronki są wszędzie Jak ci za drogo to zmień pracę na bardziej płatną.

lobo51