UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@miku - A co u nas się wali?. Inflacja za PiS 18.5 na 2.9 na za PO cukier z 9 pln. na 1.45,paliwo po 5,75 z 8.9.Przestań oglądać zagraniczne stacje TV słuchać Radio Ma ryja, Państwo się rozwija a ludziom żyję się dostatniej
lobo 51