A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nikt mnie nie powie że za tego prezydenta się nic nie dzieje. Imprezy dla mieszkańców co chwila jakieś, niebylo pogotowia stomatolicznego? No i jest! Przebudowa drogi łącząca Agricole z Bema w pasie dwu stronnym powoli zmienia się na lepsze
Psiory by chciały żeby im fabryki pobudował, za nich chodził do pracy a oni by przychodzili tylko po pieniądze. Wtedy by im pasowało. Ale powiem tak, mamy najlepszego włodarza jak do tej pory, i nikt nie zarzuci że nic nie robi dla miasta, mieszkańców. Mój glos nie poszedł na marne.
@eh - "Polska tonie w długach"... Po przejściu kaczystów
Ale wiesz, że stworzenie pogotowia stomatologicznego nie było problemem po stronie kolokwialnie pisząc Miasta, tylko nikt nie chciał startować do przetargu? Wiesz prawda?
Po co pogotowie wystarczy zastosować Rapidentin i po bólu
@Elblążanka ... - Tylko gdzie jest podany numer telefonu, gdyż bez dzwonienia nikt nie otworzy drzwi.
Absurd, a nie pogotowie stomatologiczne.
Czekam godzinę pod budynkiem i nikt nie otwiera, w budynku ciemno... brak pomocy