UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Psiory by chciały żeby im fabryki pobudował, za nich chodził do pracy a oni by przychodzili tylko po pieniądze. Wtedy by im pasowało. Ale powiem tak, mamy najlepszego włodarza jak do tej pory, i nikt nie zarzuci że nic nie robi dla miasta, mieszkańców. Mój glos nie poszedł na marne.

Superr

Anuluj