UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Absurd, a nie pogotowie stomatologiczne. Czekam godzinę pod budynkiem i nikt nie otwiera, w budynku ciemno... brak pomocy
Brakpomocy
Absurd, a nie pogotowie stomatologiczne. Czekam godzinę pod budynkiem i nikt nie otwiera, w budynku ciemno... brak pomocy
Brakpomocy