UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Absurd, a nie pogotowie stomatologiczne. Czekam godzinę pod budynkiem i nikt nie otwiera, w budynku ciemno... brak pomocy

Brakpomocy

Anuluj