A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedz na wyspy...
Brawo I tak ma być, małymi krokami do przodu i to się chwali, a nie puste obietnice. Brawo P. Prezydencie, nie zmarnowałam głosu.
@110 tys miasto + dziesiątki tysięcy okolicznych. Teraz policz ile mamy zbędnych kościołów zamiast potrzebnego pogotowia. Pisowcy wola się modlić o to żeby nie bolało niż iść do lekarza
Pytanie do elblążan i elblongów. Ile takich gabinetów moglibyśmy mieć w Elblągu gdyby nie miliony marnowane coroczne na lekcje religii?
To teraz czas na aptekę całodobowa a potem na weterynarza calodobowego
No to dajcie teraz statystyki ile osób korzysta z tej usługi.
Sprzęt sprzętem, a pieniądze wyrzucone na przystosowanie dotychczasowego czteromiesięcznego gabinetu?
@Bezproblemowy - Pewnie niedawno jęczałeś, że w ogóle nie ma gabinetu stomatologicznego ponad stutysięczne miasto !
To będzie placebo, ale wypada żeby w naszym mieście była całonocna pomoc.
RzontPrzedłużył przywilejeSocjalne dlaKraińcówU — 800+świadczeniaRodzinne, pomocMedyczna, mieszkaniaZasiłki. Ponad 11mld złrocznie.
PolskaTonie wDługach — deficytBudżetowy to aż 400mld zł. DlaPorównania deficytKrainyU wynosi ok130mld zł. Kto za tymStoi?czyjeInteresy realizująCi, którzyPowinni służyćPolsce?