27
28.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jedz na wyspy...
(2025.07.28)
Brawo I tak ma być, małymi krokami do przodu i to się chwali, a nie puste obietnice. Brawo P. Prezydencie, nie zmarnowałam głosu.
J124 (2025.07.28)

info

6  
  4
@110 tys miasto + dziesiątki tysięcy okolicznych. Teraz policz ile mamy zbędnych kościołów zamiast potrzebnego pogotowia. Pisowcy wola się modlić o to żeby nie bolało niż iść do lekarza
Logika pisowca (2025.07.28)
Pytanie do elblążan i elblongów. Ile takich gabinetów moglibyśmy mieć w Elblągu gdyby nie miliony marnowane coroczne na lekcje religii?
4.5 mln rocznie w błoto (2025.07.28)

info

6  
  4
To teraz czas na aptekę całodobowa a potem na weterynarza calodobowego
(2025.07.28)

info

6  
  1
No to dajcie teraz statystyki ile osób korzysta z tej usługi.
(2025.07.28)

info

2  
  3
Sprzęt sprzętem, a pieniądze wyrzucone na przystosowanie dotychczasowego czteromiesięcznego gabinetu?
Bezproblemowy (2025.07.28)
@Bezproblemowy - Pewnie niedawno jęczałeś, że w ogóle nie ma gabinetu stomatologicznego ponad stutysięczne miasto !
(2025.07.28)
To będzie placebo, ale wypada żeby w naszym mieście była całonocna pomoc.
(2025.07.28)

info

3  
  0
RzontPrzedłużył przywilejeSocjalne dlaKraińcówU — 800+świadczeniaRodzinne, pomocMedyczna, mieszkaniaZasiłki. Ponad 11mld złrocznie. PolskaTonie wDługach — deficytBudżetowy to aż 400mld zł. DlaPorównania deficytKrainyU wynosi ok130mld zł. Kto za tymStoi?czyjeInteresy realizująCi, którzyPowinni służyćPolsce?
eh (2025.07.28)