UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo I tak ma być, małymi krokami do przodu i to się chwali, a nie puste obietnice. Brawo P. Prezydencie, nie zmarnowałam głosu.

J124

Anuluj