UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo I tak ma być, małymi krokami do przodu i to się chwali, a nie puste obietnice. Brawo P. Prezydencie, nie zmarnowałam głosu.
J124
Brawo I tak ma być, małymi krokami do przodu i to się chwali, a nie puste obietnice. Brawo P. Prezydencie, nie zmarnowałam głosu.
J124