UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie do elblążan i elblongów. Ile takich gabinetów moglibyśmy mieć w Elblągu gdyby nie miliony marnowane coroczne na lekcje religii?

4.5 mln rocznie w błoto

Anuluj