UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniałe aktorki. Sztuka też dobra. Nawet deszcz nie padał i ławki były suche. Wspaniała publiczność. Dziękuję.
Bożena L.
Wspaniałe aktorki. Sztuka też dobra. Nawet deszcz nie padał i ławki były suche. Wspaniała publiczność. Dziękuję.
Bożena L.