UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniałe aktorki. Sztuka też dobra. Nawet deszcz nie padał i ławki były suche. Wspaniała publiczność. Dziękuję.

Bożena L.

Anuluj