Wracają Ogrody Polityki
Festiwal Ogrody Polityki – najdłużej funkcjonujący festiwal kulturalny w naszym mieście - od lat łączy intelektualną debatę z wysokiej jakości rozrywką artystyczną. Organizowany wspólnie przez Bibliotekę Elbląską i Tygodnik POLITYKA na stałe wpisał się w kulturalny pejzaż Elbląga, zyskując wierną publiczność i ogólnopolski prestiż.
Wracamy do źródeł
- W tym roku wracamy do źródeł – czyli do formuły dużych, plenerowych koncertów, odbywających się w najlepszej sali koncertowej Elbląga - dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Przez trzy dni zaprosimy Was na wyjątkowe spotkania z muzyką, teatrem, literaturą i rozmową – wszystko w atmosferze wrześniowego święta kultury. I to właśnie informacją o koncertach zaczniemy opowieść o tegorocznym programie. Na festiwalowej scenie wystąpią artyści docenieni Paszportami Polityki, gwarantujący najwyższy poziom artystyczny – informuje Biblioteka Elbląska.
Na Ogrodach Polityki wystąpią:
Bilety na koncerty lub karnet już dostępne na Kupbilecik.pl W sprzedaży są też karnety na wszystkie koncerty.
- Festiwal Letnie Ogrody POLITYKI to wydarzenie, na które wielu z Was czekało z niecierpliwością. Dziękujemy za tę cierpliwość i wierzymy, że tegoroczna edycja dostarczy zarówno stałym bywalcom, jak i nowym uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń – dodaje Biblioteka Elbląska.
Festiwal odbędzie się dzięki wsparciu władz Elbląga oraz partnerów wydarzenia.