UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobra informacja, Dziedziniec Muzeum to świetne miejsce na koncerty. Lato będziemy kończyć w Elblągu Dniami Chleba i Ogrodami. dla każdego znajdzie sie coś stosownego. A w środku lata Jazzbląg. Trudno wyjechać z miasta na dłużej.