UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AndrzejA - Najpierw myślenie, potem pisanie! Tylko w tej kolejności! Jarzysz, Andrzeju A. !!! Myślenie - czytanie, myślenie - czytanie!!! Wbij to sobie w pałę! Wiem, że to trudne, ale spróbuj. Trzymam za Ciebie kciuki Chłopaku! No próbuj, dasz radę!!!
uprzejmy stefek