UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@AndrzejA - Najpierw myślenie, potem pisanie! Tylko w tej kolejności! Jarzysz, Andrzeju A. !!! Myślenie - czytanie, myślenie - czytanie!!! Wbij to sobie w pałę! Wiem, że to trudne, ale spróbuj. Trzymam za Ciebie kciuki Chłopaku! No próbuj, dasz radę!!!

uprzejmy stefek