UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra informacja, Dziedziniec Muzeum to świetne miejsce na koncerty. Lato będziemy kończyć w Elblągu Dniami Chleba i Ogrodami. dla każdego znajdzie sie coś stosownego. A w środku lata Jazzbląg. Trudno wyjechać z miasta na dłużej.