A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To dzieło na fotce jest inspirowane sezonem sianokosów. Ale ten chłoptaś obok dzieła musi uważać, żeby się nie potknął o sznurówki w spodniach.
Chwal się dalej, że nie rozumiesz. No ale teraz to uwyższające jest, nie rozumieć i krytykować.
@Netkot - No to mi wytłumacz...
Przepraszam, ale nie ma to sensu.
Chyba cię powaliło z tym smrodkiewiczem -pewnie tylko ty pisiorze jesteś z niego dumny
Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
przepisz im nawet chatę i yorka
A ty musisz uważać jak stawiasz brązowe figurki w fajansowej misce
Zabrakło tam niestety obrazów bardzo zasłużonego artysty elbląskiego / malarza, rzeźbiarza, konserwatora, architekta, twórcy i projektanta wielu ołtarzy /dla Elbląga i nie tylko - Zygmunta Stanisława Tadrowskiego. Wstyd ! Komisji nie podoba się jego twórczość ????
Pan Tadrowski - to ten malarz pokojowy od kościołów?