20
10.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To dzieło na fotce jest inspirowane sezonem sianokosów. Ale ten chłoptaś obok dzieła musi uważać, żeby się nie potknął o sznurówki w spodniach.
(2025.07.08)
Chwal się dalej, że nie rozumiesz. No ale teraz to uwyższające jest, nie rozumieć i krytykować.
Netkot (2025.07.08)
@Netkot - No to mi wytłumacz...
(2025.07.08)
Przepraszam, ale nie ma to sensu.
Netkot (2025.07.08)
Chyba cię powaliło z tym smrodkiewiczem -pewnie tylko ty pisiorze jesteś z niego dumny
(2025.07.08)
Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
(2025.07.08)

info

1  
  9
przepisz im nawet chatę i yorka
(2025.07.08)
A ty musisz uważać jak stawiasz brązowe figurki w fajansowej misce
(2025.07.09)
Zabrakło tam niestety obrazów bardzo zasłużonego artysty elbląskiego / malarza, rzeźbiarza, konserwatora, architekta, twórcy i projektanta wielu ołtarzy /dla Elbląga i nie tylko - Zygmunta Stanisława Tadrowskiego. Wstyd ! Komisji nie podoba się jego twórczość ????
(2025.07.11)
Pan Tadrowski - to ten malarz pokojowy od kościołów?
(2025.07.11)