UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze