UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze


Anuluj