UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabrakło tam niestety obrazów bardzo zasłużonego artysty elbląskiego / malarza, rzeźbiarza, konserwatora, architekta, twórcy i projektanta wielu ołtarzy /dla Elbląga i nie tylko - Zygmunta Stanisława Tadrowskiego. Wstyd ! Komisji nie podoba się jego twórczość ????