Wybrany wątek opinii
Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
przepisz im nawet chatę i yorka
Do moderacji
Odpowiedz
3
1