Wybrany wątek opinii

Tylko Ruch Obrony Granic! Robert Bąkiewicz i ekipa brawo! Elblag jest z was dumny to prawda. wpłacam im regularnie fundusze
(2025.07.08)
przepisz im nawet chatę i yorka
(2025.07.08)
Powrót do komentarzy