Wybrany wątek opinii

Zabrakło tam niestety obrazów bardzo zasłużonego artysty elbląskiego / malarza, rzeźbiarza, konserwatora, architekta, twórcy i projektanta wielu ołtarzy /dla Elbląga i nie tylko - Zygmunta Stanisława Tadrowskiego. Wstyd ! Komisji nie podoba się jego twórczość ????
(2025.07.11)
Pan Tadrowski - to ten malarz pokojowy od kościołów?
(2025.07.11)
Powrót do komentarzy