Wybrany wątek opinii
Zabrakło tam niestety obrazów bardzo zasłużonego artysty elbląskiego / malarza, rzeźbiarza, konserwatora, architekta, twórcy i projektanta wielu ołtarzy /dla Elbląga i nie tylko - Zygmunta Stanisława Tadrowskiego. Wstyd ! Komisji nie podoba się jego twórczość ????
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Pan Tadrowski - to ten malarz pokojowy od kościołów?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1