74
27.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A fajerwerki w niedzielę będą
Kolega (2025.06.29)

info

0  
  0
Mieszkam na starówce i mam 2 i 4 letnie dzieci. Pomijam fakt, ze przez cały weekend nie mogę dojechać autem do domu ale koncert zaczynający sie o 22 w niedzielę? Halo, czy w tym mieście jeszcze ktoś w poniedziałek pracuje? Bo koncert kończy sie o 24 ale pod moim oknem o 7 dnia następnego. Ludzie sie tratują, miejsc parkingowych brakuje, wszystkie lokalne zabki wypchane po brzegi, 3 dni kołchozu. Najs.
Elblagtostanumyslu (2025.06.29)

info

0  
  0
Ale pod oknem Twojej sypialni ok?
Elblagtostanumyslu (2025.06.29)
@SŁAWEK41 - I jak tam ziomuś? Miałeś spokój przez cały weekend? XDDDD
pilafek4 (2025.06.30)