A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A fajerwerki w niedzielę będą
Mieszkam na starówce i mam 2 i 4 letnie dzieci. Pomijam fakt, ze przez cały weekend nie mogę dojechać autem do domu ale koncert zaczynający sie o 22 w niedzielę? Halo, czy w tym mieście jeszcze ktoś w poniedziałek pracuje? Bo koncert kończy sie o 24 ale pod moim oknem o 7 dnia następnego. Ludzie sie tratują, miejsc parkingowych brakuje, wszystkie lokalne zabki wypchane po brzegi, 3 dni kołchozu. Najs.
Ale pod oknem Twojej sypialni ok?
@SŁAWEK41 - I jak tam ziomuś? Miałeś spokój przez cały weekend? XDDDD