Wybrany wątek opinii

Dni Elbląga super sprawa ale latem to taka scena powinna być co weekend występy i promocja naszej pięknej starówki na lato w Elblągu
(2025.06.28)
Ale pod oknem Twojej sypialni ok?
Elblagtostanumyslu (2025.06.29)
Powrót do komentarzy