A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Właśnie jest okres wakacyjny
Kumulacja wydarzeń w weekend, a potem rok przerwy i nic się nie dzieje.. kozia wólka....
Widać, że w departamencie, który organizuje takie imprezy pracują wykształcone, rozgarnięte osoby. Z resztą jak w całym Urzędzie sprawującym władze w Elblągu. Rok wcześniej na Dni Chleba już ledwo dało się przejść. Lineup na Dni Elbląga jest dużo ciekawszy, więc zróbmy to w tym samym miejscu. Dramat. Trzeba mieć poniżej 100 jednostek ilorazu inteligencji, ale sumie jak to sprawdzić jak rekrutacja polega na kolesiostwie? Dni Elblaga zoragnizowane w centrum ciasnej starówki skutecznie ostraszają nadmiar ludzi, który po prostu nie może się przecisnąć. Nie mówie już o osobach niepełnosprawnych.7 publicznych toalet, kolejki na prawie godzine. Jedna wielka tragedia. Dlatego to miasto będzie wiecznym memem i pośmiewiskiem.
Dni Elbląga super sprawa ale latem to taka scena powinna być co weekend występy i promocja naszej pięknej starówki na lato w Elblągu
No cóż szkoda że koncerty są tak późno 22 to trochę późno dobrze że nie zrobili o 5 rano
@Kiełbasa zwyczajna - Całe szczęście, że takich marudnych i niezadowolonych z życia ludzi, jest mniejszość, bo swoim niezadowoleniem niszczą każdą inicjatywę i radość z życia. Precz z trollami!!!
Może ktoś wie ile kosztuje przelot helikopterem?
Myślę, że na takie imprezy plac cyrkowy przy ul. Warszawskiej jest idealnym miejscem na takie imprezy, szkoda że włodarze mają plany
Ile kosztuje lot śmigłowcem?
Mieszkań czego - galaktyki?