UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkam na starówce i mam 2 i 4 letnie dzieci. Pomijam fakt, ze przez cały weekend nie mogę dojechać autem do domu ale koncert zaczynający sie o 22 w niedzielę? Halo, czy w tym mieście jeszcze ktoś w poniedziałek pracuje? Bo koncert kończy sie o 24 ale pod moim oknem o 7 dnia następnego. Ludzie sie tratują, miejsc parkingowych brakuje, wszystkie lokalne zabki wypchane po brzegi, 3 dni kołchozu. Najs.
Elblagtostanumyslu